O MNIE

NAZYWAM SIĘ DARIA JAROSZEWSKA

Wykształcenie zdobyłam kończąc studia I i II stopnia na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Swoją wiedzę dietetyczną postanowiłam poszerzyć o psychologiczne aspekty pracy z pacjentem umożliwiające lepsze zrozumienie i bardziej efektywną współpracę. W tym celu ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Poznaniu. Dietetykę traktuję przede wszystkim jako swoją pasję, dlatego stale poszerzam swoją wiedzę dzięki uczestnictwu w wielu szkoleniach i konferencjach.

 

Podczas studiów magisterskich byłam Członkiem Studenckiego Koła Naukowego Dietetyki, w ramach którego prowadziłam wykłady edukacyjne dla osób starszych, a także pracowałam z pacjentami w studenckiej poradni dietetycznej.

 

Doświadczenie zdobywałam odbywając liczne praktyki studenckie, m. in. w poradni dietetycznej oraz szpitalach, zarówno na oddziale dziecięcym, jak i dla osób dorosłych.  Poznałam także funkcjonowanie żywienia w żłobku i domu pomocy społecznej oraz zajmowałam się edukacją dzieci w wieku przedszkolnym.

 

Miałam okazję być uczestniczką programu edukacyjnego „Mądre żywienie, zdrowe pokolenie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Dietetyki w Warszawie. Współpraca polegała na przeprowadzaniu zajęć edukacyjnych dla uczniów liceum w Koninie.

 

Obecnie jestem również eduaktorem żywieniowym programu "Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy". Ma on na celu poszerzanie wiedzy z zakresu zasad prawidłowego żywienia dla pracowników żłobków i przedszkoli.

 

Wyznaję zasadę, iż prawidłowe odżywianie może pomóc w zwalczeniu wielu jednostek chorobowych,  zmniejszeniu ilości przyjmowanych środków farmakologicznych lub też złagodzić przebieg choroby.

Należy jednak zawsze pamiętać, że najważniejsza jest profilaktyka!

 

Dzięki zapoznaniu się z moją ofertą są już Państwo o jeden krok bliżej do osiągnięcia sukcesu.

Zapraszam do zrobienia kolejnego kroku: umówienia się na pierwszą wizytę!

 

 

WIEDZA

CERTYFIKATY

Copyright © 2015 Daria Jaroszewska. All Rights Reserved